HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fleksnet Girişim , gelişme potansiyeli taşıyan, kaynak ve yapılandırma ihtiyacı olan start-up firmalarına ve girişim projelerine, yatırım yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Fleksnet Girişim, finansal ve operasyonel yapılandırma ihtiyacı olan, süratli geri dönüş ve yüksek finansal getiri vadeden, şirketlere yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve vizyoner kadrosu ile birlikte iş ve proje ortaklığı yaptığı firmaların sağlıklı büyümesini destekler ve yönetimine aktif katılım sağlar.

Sahip olduğu tecrübesini paydaşlarına daha etkin sunabilmek için danışmanlık faaliyetleri sürdürür. Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı yatırımcının önünü açar, partnerlik yapar. Türkiye'ye mal veya hizmet satmak isteyen yabancı şirketler ile projelendirme yapar, iş süreçlerini yönetir.

Fleksnet Girişim, projeleri arasında sinerji oluşturmaya azami gayret gösterir. İş bağlantılarını projelerine dahil eder ve güçlü işbirliği ve partnerlikler oluşturur. Özellikle yabancı yatırımcıların Türkiye'ye yatırım yapması ve bu yatırımlar üzerinden partnerlikler kurma konusunda kaynaklarını değerlendirir.

YATIRIM BAŞVURU TALEBİ

YATIRIM BAŞVURU TALEBİ

Sunum Dosyası Ekleyin